300-500 kg/u commerciële drijvende visvoerlijn voor Colombia
Deze drijvende visvoerlijn met een snelheid van 300–500 kg/u ondersteunt 60 Hz-stroom voor de tilapia- en cachamateelt in Colombia. Het biedt opties voor natte extrusie met dubbele of enkele schroef, met pelletgroottes van 1,5–6 mm en 8–10% eindvocht. Geschikt voor commerciële proefproductie van aquafeed op boerderijen.
Beschrijving
Snel antwoord
De commerciële drijvende visvoerlijn van 300-500 kg/u is één lijn met een capaciteit van 300 tot 500 kg/u, en vier van de negen eenheden veranderen met de classificatie: batchmixer, extrudervat, gaasbanddroger en oliecoater. Bij 300 kg/u vermeldt de regel 119,55 kW aan aandrijvingen, bij 500 kg/u 203,1 kW, en beide vermogens draaien op natte extrusie gewikkeld voor 60 Hz. Een nat frame met enkele schroef kan de cilinder met dubbele schroef bij elk vermogen vervangen: de hoofdmotor komt dan overeen met 22 kW bij 300 kg / u en daalt van 37 kW naar 30 kW bij 500 kg / u, wat de grens op 196,1 kW brengt.
In deze gids
drijvende visvoerpellet die productielijnweergave maakt
01
De commerciële drijvende visvoerlijn van 300-500 kg/u, eenheid voor eenheid
De commerciële drijvende visvoerlijn met een snelheid van 300-500 kg/u beschikt over negen aangedreven stations in een vaste volgorde, van een waterdruppelmolen, via mengen en voeren, tot extrusie, drogen, coaten, koelen met zeven, heffen en opzakken. Het gebouw kent één indeling, één voetafdruk en één reeks glijbanen; de offerte vermeldt eenvoudigweg wat elk station afneemt bij 300 kg/u en nogmaals bij 500 kg/u. Vijf van de negen hebben een identieke drive op beide ratings en vallen uit de beslissing. Vier veranderingen: de mixer, het vat met zijn conditioner en snijder, de band met zijn verwarming en ventilatoren, en de coater.
| Gedreven punt | Model | 300 kg/u | 500 kg/u | Wijziging |
|---|---|---|---|---|
| Breek-, waterdruppelmolen | SFSP56X30 | 11 kW | 11 kW | geen |
| Mengen, peddel met twee assen | SSHJ-0.5 / SSHJ-1.0 | 5.5 kW | 11 kW | batchen en rijden |
| Voeding, schroef | KWX50YP | 1.5 kW | 1.5 kW | geen |
| Extrusie, natte dubbele schroef | 65 / 70 | 22 + 3.0 + 0.75 kW | 37 + 3.0 + 1.1 kW | vat en snijder |
| Drogen, mesh-riem | 5 lagen, 5 m / 5 lagen, 8 m | 45 + 8.8 + 3 kW | 95 + 18 + 5.5 kW | verwarming en ventilatoren |
| Coating, trommel | Enkel / Dubbel | 5 kW | 6 kW | trommel |
| Koeling en screening | LX-L550 | 8 kW | 8 kW | geen |
| Heffen, emmerelevator | TDSG10-25 | 1.5 kW | 1.5 kW | geen |
| Oppakken, wegen | DCS-Z-W-50 | 4.5 kW | 4.5 kW | geen |
| Vermelde schijven | 119.55 kW | 203.1 kW | vier rijen |
Tabel 1: De negen aangedreven punten van de 300-500kg/u commerciële drijvende visvoerlijn, en wat elk doet bij de 300 en de 500 kg/u classificatie.

Lees de twee kolommen in de negen rijen en de totalen zijn 119,55 kW bij 300 kg/u en 203,1 kW bij 500 kg/u. Het verschil verspreidt zich niet over negen eenheden: het bevindt zich op vier rijen en de andere vijf tonen tweemaal hetzelfde cijfer.
Dezelfde logica van pletten, voeren en inpakken loopt doorhet volledige assortiment drijvende visvoerextruders.
02
Front-end bij elke beoordeling van molen tot feeder
Drie stations bereiden de puree voor voordat deze het vat bereikt, en slechts één van hen beweegt mee met de beoordeling. In procesvolgorde gelezen, zijn de molen en de schroefaanvoer dezelfde machines op beide offertes. De mixer is de enige front-end-eenheid die groeit, en groeit in batchgrootte in plaats van in aantal stations.
De molen van 11 kW en het scherm dat de deeltjesgrootte instelt
De molen is een hamerbreker van 11 kW met een vermogen van 1-2 t/u, en het is dezelfde machine met een snelheid van 300 kg/u en een snelheid van 500 kg/u. Bij een treksnelheid van 300 kg/u voert hij de taak uit met vrije ruimte, en bij een treksnelheid van 500 kg/uur zit hij nog steeds binnen de band, zodat de deeltjesgrootte afkomstig is van de zeef die in de molen is gemonteerd en niet van het draaien van de motor op volle kracht. Een fijner scherm koopt uniformiteit en kost doorvoer; een grovere doet het omgekeerde.
Daarom wordt het scherm eenmalig, op bestelling, afgezet en komt het niet meer tevoorschijn als het uitgangspunt verandert. Het wordt gekozen op basis van de pellet die de boerderij verkoopt en de grondstof die het koopt, en hetzelfde scherm dient dan beide beoordelingen.

Een batch van 250 kg bij 300 kg/u en 1000 kg bij 500
De mixer is waar de voorkant verandert, en het verandert de klok van de bemanning meer dan de machine. Bij 300 kg/u is de menger een 5,5 kW twee-assige schoepeneenheid op een batch van 250 kg, en 250 kg dekt bij die trek iets minder dan een uur. Het ritme is één batch per uur. Laat een batch te laat vallen en het vat loopt achter op de vorige mix, en dat is waar het gewicht per zak begint te drijven.
Bij 500 kg/u is hetzelfde station een eenheid van 11 kW op een batch van 1000 kg, wat twee uur beslaat. Het ritme is gemakkelijker vast te houden en de gevolgen van een fout zijn zwaarder: een mengfout bij die batchgrootte kost twee uur productie om te klaren, en elke zak binnen die twee uur heeft er last van.
De batch is dus een planningsbeslissing voordat het een machinebeslissing is. Eén batch per uur past bij een bemanning die op een uur kan wegen en laden. Twee uur buffer is geschikt voor een bemanning die liever minder vaak van formule verandert.
Het derde front-end station heeft een paragraaf nodig in plaats van een sectie. Een schroefaanvoer van 1,5 kW tilt het maisch van de mixeruitlaat naar de kneuzer, en het is dezelfde eenheid op beide offertes, dus de voedingssnelheid wordt bepaald door de schroefsnelheid die tegen de eetlust van het vat inwerkt en niet door een grotere motor met een hoger vermogen. Op beide routes is de feeder de eenheid die als eerste een mixerprobleem meldt: een uitgehongerd vat en een ondergelopen conditioner lezen hier eerst voordat ze ergens anders lezen.

03
Back End bij een beoordeling van Barrel tot Bagger
Het vatstation is een nat frame met dubbele schroef. Bij 300 kg/u is de hoofdmotor 22 kW, de kneuzer 3,0 kW en de snijder 0,75 kW. Bij 500 kg/u is de hoofdmotor 37 kW, de kneuzer blijft op 3,0 kW en de snijder gaat naar 1,1 kW. Drie aandrijvingen worden samen gerapporteerd omdat het drie afzonderlijke items zijn op drie afzonderlijke schachten, en het feit dat de conditioner niet beweegt, is de indicatie: de stoombelasting volgt de formule, niet de tonnage.

Een vijflaagse band op 5 m en op 8 m
Beide beoordelingen hebben een vijflaagse mesh-riem, en het aantal lagen is het deel dat niet beweegt. Wat beweegt is de lengte van elke laag, 5 m bij 300 kg/uur tegen 8 m bij 500 kg/uur, met verwarming op 45 kW tegen 95 kW, ventilatoren op 8,8 kW tegen 18 kW en de riemaandrijving op 3 kW tegen 5,5 kW.
Meer banden bij hetzelfde aantal lagen betekent meer verblijf bij dezelfde beddiepte. De pellets kruisen hetzelfde aantal dekken met dezelfde dikte en blijven langer in de bewegende lucht, waardoor een zwaardere doorvoer nog steeds op de 8-10%-band bij de uitlaat terechtkomt. Als u de hogere beoordeling koopt, koopt u daarom droogtijd in plaats van droogtemperatuur, en een site die de band inkort om vloerruimte te besparen, geeft die tijd terug.

Enkele trommel en dubbele trommel op de Coater
De coater is een wijziging van de constructie in plaats van een wijziging van de aandrijving. Bij 300 kg/u is het een enkele trommel van 5 kW. Bij 500 kg/u is het een dubbele trommel van 6 kW. Het extra kilowatt is niet het punt: de trommel wordt langer, zodat de pellets de olienevel over een langere schaal doorgeven, en hetzelfde olievolume verspreidt zich over meer tonnage per uur zonder aan één uiteinde nat te worden.
De olie gaat door na de droger en vóór afkoeling, daarom zit de coater tussen de twee. De waterstabiliteit komt van het bindmiddel en van die laag, en een laag die vóór de droger werd aangebracht, zou met het vocht worden weggedreven.
Drie stations sluiten de lijn en geen van hen verandert. De koelerzeef is een eenheid van 8 kW die bij beide vermogens 400-600 kg/u haalt. De bekerelevator is bij beide 1,5 kW. De verpakker is een weegeenheid van 4,5 kW die in beide gevallen 200-300 zakken per uur kan verwerken.
Dat laatste cijfer is de moeite waard om vast te houden. Een natte week is aan de band te zien in plaats van aan de verpakkingsmachine, omdat de maat van de verpakkingsmachine groter is dan beide classificaties en de band er tegenaan is gedimensioneerd.

04
Wat verandert er bij de classificatie van 500 kg/u
Vier eenheden bewegen en vijf blijven, en het hele verschil tussen de twee noteringen zit op die vier.
De mixer beweegt op buffer: een batch van 250 kg wordt 1000 kg en de aandrijving verdubbelt, waardoor het vat vier keer zoveel puree haalt voor twee keer zoveel vermogen. De loop beweegt op de boring, omdat de boring de doorvoer bepaalt, en de snijder volgt deze omdat hij meer strengen per seconde afsnijdt. De droger beweegt op bandlengte, omdat de droogtijd in meters wordt gekocht in plaats van in graden. De coater verplaatst zich op basis van het aantal drums, van een enkele drum naar een dubbele, voor gelijkmatigheid van de coating bij hogere tonnage.
De vijf die blijven zijn de molen, de schroeftoevoer, de koelerzeef, de emmerelevator en de grasvanger. Elke maat is geschikt voor een band die beide beoordelingen tussen haakjes plaatst, en daarom verschijnt geen van beide twee keer in de bestelling.
05
Is 300 kg/u of 500 kg/u de juiste capaciteit?
Drie vragen bepalen welke beoordeling moet worden geciteerd, en alle drie komen op dezelfde twee eenheden terecht. De mixer bepaalt hoeveel puree er per batch klaar is, en de droger bepaalt hoeveel transportband de pellets kruisen. Niets anders op de negen rijen scheidt de twee.
Dienstlengte en aantal bagage Bepaal de beoordeling
De eerste vraag is hoe lang de dienst duurt en hoeveel zakken deze sluit. De inpakster kan er geen antwoord op geven. Het is dezelfde eenheid van 4,5 kW bij 200-300 zakken per uur bij beide vermogens, dus er wordt nooit voor gepleit. Wat hen scheidt, is of één portie per uur voldoende puree is. Een bemanning die per uur kan wegen en laden, heeft een capaciteit van 300 kg/u; een bemanning die twee uur tussen formulewijzigingen wil, koopt evenveel de grotere mixer als de langere band.
De tweede vraag is of de band elektrisch verwarmd blijft of later wordt omgezet in een oven, omdat dat bepaalt welke service het gebouw nodig heeft. De verwarming bedraagt 45 kW bij 300 kg/u en 95 kW bij 500 kg/u, en dit is de grootste verandering tussen de twee vermogens. Het bedraden van een gebouw voor het lagere figuur en het achteraf monteren van de langere riem is de verandering die het meeste kost om ongedaan te maken.
De derde vraag is of de nominale productie standhoudt in de natste week. De band is op maat gemaakt tegen een doorvoer en een vochtgehalte, dus een beoordeling die in een droge week is gekozen, laat niets over voor een natte week. Vier rijen van Tabel 1 zijn degenen die alle drie beantwoorden, en het zijn de vier die een verandering met zich meebrengen.
Kiezen tussen de twee beoordelingen
De vijf eenheden met een identieke schijf kunnen er niet over beslissen, en de screener is het duidelijkste geval. Hij haalt bij beide vermogens 400-600 kg/u op 8 kW, dus hij pleit nooit voor een van beide.
06
Pelletgroottes en het vochtdoel van 8-10%
De rating bepaalt hoeveel de lijn verdient; de dobbelsteen bepaalt de vorm die hij maakt. De bestelling is gebaseerd op vijf gatgroottes in plaats van één, omdat een boerderij deze lijn koopt voor een uitgroeicyclus en niet voor één soort. Hieronder lopen ze van de kleinste naar de grootste, met de voorraad die iedereen voedt en de manier waarop de dobbelsteen wordt gekocht.
| Sterf gat | Pelletdiameter | Wat het voedt | Matrijs meegeleverd |
|---|---|---|---|
| 1.5 mm | 1.5 mm | eerste jongen voeren | één dobbelsteen per maat |
| 2 mm | 2 mm | bak en vingerling | één dobbelsteen per maat |
| 3 mm | 3 mm | geavanceerde vingerzetting | één dobbelsteen per maat |
| 4.5 mm | 4.5 mm | uitgroeien | één dobbelsteen per maat |
| 6 mm | 6 mm | afmaker | één dobbelsteen per maat |
Tabel 2: De vijf maten van de matrijzen op deze lijn, elk gekocht als een eigen dobbelsteen.

Elke maat is een dobbelsteen, geen instelling. De matrijs verandert als een set en de frees wordt ertegenover geplaatst, zodat de verandering stopt. Vijf maten betekenen vijf matrijzen, en de frees wordt tegen het grootste gat in de bestelling geplaatst.
Het uiteindelijke vochtgehalte wordt op 8-10% gehouden en tweemaal afgelezen: bij de drogeruitlaat en na de koeler. Een pellet in de band bij de uitlaat die omhoog klimt nadat de koeler water heeft teruggenomen, en die naar de bandsnelheid wijst in plaats van naar de verwarming. De waterstabiliteit komt van het bindmiddel en van de olie die na expansie wordt aangebracht.
07
Natte dubbelschroefs- en natte enkelschroefsvaten vergeleken
De dobbelsteen zet de pellet; het vat bepaalt hoe hard de puree er doorheen wordt geduwd. Beide series zijn natte extrusieframes en beide worden verkocht als vatstation van dezelfde lijn. De serie met dubbele schroeven draait zes frames van 0,3 tot 2,0 T/H en publiceert drie aandrijvingen op elke rij: de hoofdmotor, de kneuzer en de snijder. De serie met één schroef heeft acht frames van 0,3-0,4 tot 4-5 T/H en publiceert de hoofdmotor met de schroefdiameter en het machinegewicht.
Een belasting van 300 kg/u luidt de eerste rij van beide series. Een belasting van 500 kg/u luidt de tweede rij van beide series. De twee onderstaande tabellen zijn het geheel van wat de catalogus over elk geeft, en ze worden naast elkaar gelezen in plaats van samengevoegd, omdat een samengevoegde tabel kolommen zou bevatten die in één serie nooit zijn gepubliceerd.
| Model | Capaciteit | Hoofdmotor | Conditioner | Snijder |
|---|---|---|---|---|
| 65 | 0.3 T/H | 22 kW | 3.0 kW | 0.75 kW |
| 70 | 0.5 T/H | 37 kW | 3.0 kW | 1.1 kW |
| 80 | 0.8 T/H | 55 kW | 5.5 kW | 1.5 kW |
| 85 | 1.0 T/H | 75 kW | 7.5 kW | 2.2 kW |
| 90 | 1.5 T/H | 90 kW | 11 kW | 3.0 kW |
| 120 | 2.0 T/H | 110 kW | 15 kW | 3.0 kW |
Tabel 3: De zes natte dubbelschroefsframes uit de serie.

| Model | Capaciteit | Hoofdmotor | Schroefdiameter | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| 75-B | 0.3-0.4 T/H | 22 kW | diameter. 80 mm | 1000 kg |
| 85-B | 0.5-0.6 T/H | 30 kW | diameter. 90 mm | 2000 kg |
| 90-B | 0.6-0.7 T/H | 37 kW | diameter. 100 mm | 2100 kg |
| 100-B | 0.7-0.8 T/H | 55 kW | diameter. 120 mm | 2200 kg |
| 135-B | 1-1.5 T/H | 75 kW | diameter. 135 mm | 3200 kg |
| 145-B | 2-3 T/H | 90 kW | diameter. 145 mm | 4000 kg |
| 160-B | 3-4 T/H | 110 kW | diameter. 160 mm | 4500 kg |
| 175-B | 4-5 T/H | 132 kW | diameter. 175 mm | 5000 kg |
Tabel 4: De acht natte enkelschroefsframes uit de serie.

De tabellen uit de twee series naast elkaar lezen
De twee tabellen registreren verschillende dingen, en dat is de hele moeilijkheid. De rijen met dubbele schroeven zijn geschreven om een compleet extrusiestation te beschrijven: wat de hoofdmotor trekt en wat de conditioner en de cutter eraan toevoegen. De rijen met enkele schroeven zijn geschreven om de loop zelf te beschrijven: wat de hoofdmotor trekt, welke schroefdiameter erin zit en wat de machine weegt voor verzending.
Het optellen van een rij met dubbele schroeven en het vergelijken van het totaal met een hoofdmotor met enkele schroef is daarom de enige rekenkunde die deze pagina uitsluit. Deze twee cijfers zijn geen totalen van dezelfde items. De vergelijking die geldt is hoofdmotor tegen hoofdmotor, met dezelfde beoordeling.
Waarom beide series stoomconditionering nodig hebben
Geen van beide series is een droge extruder. Er wordt gepubliceerd dat de serie met één schroef stoomconditionering nodig heeft, zodat de grondstof doorkookt en het zetmeel gelatineert, waarbij een enkellaags of een dubbellaags conditioner wordt meegeleverd met het frame. De serie met dubbele schroeven heeft op elke rij van de tafel een kneuzeraandrijving.
Het verschil tussen de twee is het aantal schroeven en de manier waarop ze worden overgebracht, niet of er conditionering plaatsvindt. Beide gelatineren zetmeel, beide snijden pellets aan de matrijszijde, en beide worden met een conditioner en een cutter in het station geplaatst. Een koper die de korte rij met enkele schroeven leest als een machine zonder die twee eenheden, leest een kolommenlijst en geen stuklijst.
Waar een dubbelschroefsvat nog steeds wint
Het frame met dubbele schroeven verdient zijn plaats op moeilijke formules. Twee in elkaar grijpende schroeven reinigen elkaar terwijl ze draaien en transporteren efficiënter dan één, wat geschikt is voor mengsels met een hoog olie- en vetgehalte of een hoge viscositeit, waarbij één as het beslag tegen de wand van het vat laat glijden.
Het frame is ook voorzien van een stoomspruitstuk en schuifrails, zodat de loop naar voren trekt voor inspectie en een formulewijziging een kortere stop in beslag neemt. Op een gewoon drijvend voer van 300 of 500 kg/ha volstaat het frame met één schroef;de natte dubbelschroefs drijvende visvoerextruderwordt gekocht voor de formule, niet voor de tonnage.
08
Vervanging van de dubbelschroefsloop door een enkelschroefsframe
Het extrusiestation wordt vervangen en de overige acht aangedreven wissels blijven waar ze staan. De hamermolen, de tweeassige schoepenmixer, de schroefaanvoer, de gaasbanddroger, de oliecoater, de koelerzeef, de bekerelevator, de opvulmachine en de schakelkast zijn precies zo besteld als ze waren. Niets stroomopwaarts of stroomafwaarts verandert zijn drive, zijn voetafdruk of zijn snelheid.
Het frame kiezen op basis van outputbeoordeling
Het frame wordt gekozen op basis van het vermogen, niet op basis van de loop die eraan voorafging. Een taak van 300 kg/u neemt de rij met een nominaal 0,3-0,4 T/H in beslag, en een taak van 500 kg/u neemt de rij met een nominaal vermogen van 0,5-0,6 T/H. Dat zijn twee machines en niet twee instellingen van één.
Het 0,3-0,4 T/H-frame kan niet tot 500 kg/u worden aangedreven door de schroefsnelheid op te heffen. De loop, het matrijsgedeelte en de aandrijving zijn op maat gemaakt voor de onderste band, en als je er voorbij duwt, zijn de vochtband en het pelletoppervlak nodig voordat er iets anders nodig is. Eén rij omhoog gaan is de enige route die beide bevat.
De kneuzer en de snijder reizen met het frame mee. De serie met één schroef wordt gepubliceerd met stoomconditionering als voorwaarde voor het gebruik, en de conditioner wordt ernaast aangeboden in enkellaagse of dubbellaagse vorm, dus beide artikelen worden besteld met het frame in plaats van achtergelaten op de rij met dubbele schroeven. In de tafel met dubbele schroeven zitten ze op dezelfde lijn als de hoofdmotor; bij een bestelling met één schroef zijn het afzonderlijke artikelen op dezelfde offerte.
Een verandering van hoofdmotor is een verandering aan de kast. Bij 500 kg/u daalt de hoofdmotor van 37 kW naar 30 kW, dus de contactor, de thermische overbelasting en de inkomende aftakking naar die motor worden aangepast aan de nieuwe stroom bij 60 Hz. Bij 300 kg/u is de hoofdmotor op beide frames 22 kW en blijft die tak precies zoals getekend.
De matrijzenset beweegt ook niet. De vijf matrijzen in de bestelling bedienen een vat met dubbele schroef en een frame met enkele schroef met dezelfde uitgang, dus een framewissel voegt geen dobbelsteen toe en verwijdert er ook geen.
09
Lager motorverbruik en minder roterende onderdelen
Op de elektrische rekening wordt een framewissel het vaakst verkeerd ingeschat, en het verschil is kleiner dan de meeste kopers verwachten. Bij 300 kg/u is er helemaal geen sprake van. Beide frames met dat vermogen hebben een hoofdmotor van 22 kW, dus een swap verlaat de lijn bij 119,55 kW aan vermelde schijven zonder één kilowatt verwijderd. Dit is het eerste dat moet worden geregeld, omdat de veronderstelling dat een enkele schroef minder moet trekken, een koper naar de verkeerde beoordeling stuurt.
Waar de 7 kW vandaan komt
Bij 500 kg/u daalt de hoofdmotor van 37 kW naar 30 kW, een verschil van 7 kW, en de lijn daalt daarmee van 203,1 kW naar 196,1 kW. Tabel 5 zet de twee beoordelingen naast elkaar.
| Lijnbeoordeling | Hoofdmotor met dubbele schroef | Hoofdmotor met enkele schroef | Belangrijkste motorverschil | Lijntotaal, dubbele schroef | Lijntotaal, enkele schroef |
|---|---|---|---|---|---|
| 300 kg/u | 22 kW | 22 kW | geen | 119.55 kW | 119.55 kW |
| 500 kg/u | 37 kW | 30 kW | 7 kW | 203.1 kW | 196.1 kW |
Tabel 5: Hoofdmotor en vermeld lijntotaal voor elk frametype, per lijnvermogen.
Waar de besparing feitelijk zit
Een wissel bij 300 kg/u haalt niets uit het elektrische totaal, omdat de hoofdmotor op beide frames 22 kW is. De 7 kW verschijnt pas bij 500 kg/u en komt volledig van het vat; de 3,0 kW kneuzer en de 0,75 / 1,1 kW kotter zijn op beide routes gemonteerd en komen nooit in het verschil.
Roterende onderdelen tellen per familie
Het duidelijkere verschil zit in delen, niet in kilowatt. Een cilinder met dubbele schroef draait twee assen, elk met zijn eigen voering en lagerset, en het paar wordt in de pas gehouden door een distributietandwielset. Een frame met één schroef draait één as met één voering en één lagerset. In de reserveonderdelenopslag is het effect eerder rekenkundig dan argumentatief: de helft van het aantal gelijke onderdelen dat moet worden bewaard, de helft van het aantal dat moet worden geïdentificeerd bij een herbouw.
| Gedeeltelijk familie | Frame met dubbele schroef | Frame met enkele schroef |
|---|---|---|
| Schroefschachten | 2 | 1 |
| Vatenvoeringen | 2 | 1 |
| Lagersets | 2 | 1 |
| Tandwielsets | 1 | geen |
Tabel 6: Roterende onderdelen per familie op de twee frametypen.
Het gewicht wordt alleen aan de zijde met enkele schroef gepubliceerd: 1000 kg op de rij van 300 kg/u met een schroef met een diameter van . 80 mm, 2000 kg op de rij van 500 kg/u met een schroef met een diameter van . 90 mm. Tabel 3 vermeldt capaciteit, hoofdmotor, kneuzer en frees, en geen gewichtskolom, dus op deze pagina worden de twee frametypen niet ten opzichte van elkaar geplaatst wat betreft massa. Een verzendplan voor een frame met dubbele schroeven wordt opgebouwd op basis van het verpakte gewicht dat bij het inpakken wordt opgenomen, het getal dat op de paklijst staat.
10
Wat verandert er voor de operator op een visvoerextrudermachine met enkele schroef?
Wat de ritlijst niet laat zien, zijn de vier banen die van de tweede schacht naar de bemanning gaan. Elk komt terecht op een specifieke actie op een specifiek punt op de lijn, met een controle kan de operator de ronde uitvoeren.
Voedervocht en dosering met de hand vasthouden
Vocht is de eerste. Eén as duwt het beslag naar voren; met twee assen draagt de Twin-Screw drijvende visvoerextrudermachine een deel van de lading en vergeeft een natter mengsel. Op een drijvende visvoerpelletmachine met enkele schroef wordt het voervocht vastgehouden aan het droge uiteinde van de band die de formule toelaat, en wordt het gecontroleerd bij de mixer in plaats van gecorrigeerd bij de matrijs, omdat door de matrijs de pellethuid al is uitgehard.
Feedersnelheid is de tweede. Een visvoerverwerkingsmachine met enkele schroef heeft een kleinere transportmarge, zodat een stuk puree dat ongelijkmatig aankomt binnen enkele seconden bij de matrijsmond wordt gelezen als een verandering in de diameter van de pellets of een uitbarsting van fijne deeltjes. De twee controles die het eerst opvallen zijn het niveau in de voerbak en de snelheid van de voerschroef, en beide worden tijdens de ronde in de gaten gehouden in plaats van aan het einde van de dienst.
Uitbreiding, matrijsslijtage en formulewijzigingen
Uitbreiding wordt gekocht met beperking in plaats van met assnelheid. Eén as ontwikkelt minder afschuiving dan twee, dus dezelfde formule werkt met een lagere uitzetting op een frame met één schroef. Om het terug te brengen, worden de matrijsgaten strakker gemaakt en de verblijftijd verlengd, en beide belasten de matrijsplaat meer: de 1,5 mm matrijs is het moeilijkst vast te houden van de vijf en de slijtage is het eerst zichtbaar.
Een formulewijziging komt tot stilstand. In een vat met dubbele schroef vegen de twee schroeven elkaar en de wand van het vat af terwijl ze draaien, zodat de kleverige brij niet aan één kant blijft liggen. Een drijvende visvoermachine met enkele schroef laat een film achter op de muur, weg van de vlucht, en die film wordt meegenomen naar de volgende formule, tenzij het vat wordt geopend en schoongemaakt. Zet de schoonmaak in het overstapplan, in plaats van deze in de eerste zak te vinden. Waar die vier banen bij de bemanning passen,de natte drijvende visvoermachine met enkele schroefheeft de plicht bij beide classificaties.
11
Waarom neemt de droger 37,6% van het vermogen van de lijn op?
Niets hierboven laat zien waar het elektrische gewicht daadwerkelijk zit. Binnen het vermogen van 119,55 kW is 45 kW weerstandsverwarming op de band 37,6% van alles wat op de regel staat. Daarom wordt de binnenkomende dienst op de droger afgestemd en niet op de extruder. Eén rij weegt zwaarder dan het extrusiestation en het mengstation samen, dus als de beschikbare capaciteit op een locatie krap lijkt, is de band de rij die als eerste moet worden gecontroleerd.
De rest van de droger is mechanisch: 8,8 kW aan ventilatoren en een riemaandrijving van 3 kW. Monteer een heteluchtoven op dezelfde band en de verwarming verlaat de elektrische rekening, waardoor er 11,8 kW overblijft, terwijl de lagen en de verblijftijd blijven zoals ze waren. Ventilatoren en een riemaandrijving draaien wanneer de riem loopt, en een serviceformaat voor de elektrische versie heeft dat paar met ruimte over.
Er volgen twee gevolgen. De kabel- en transformatorcapaciteit voor de droger zijn op maat gemaakt voor de verwarming en krimpen mee, en de beslissing moet worden genomen voordat het gebouw wordt aangesloten, omdat een oven een rookkanaal, een brandstofopslag en een voetafdruk naast de band nodig heeft.
De droger in het elektrische figuur
De verwarming van 45 kW is 37,6% van het vermogen van 119,55 kW. Op ovenwarmte blijft 11,8 kW aan ventilatoren en riemaandrijving elektrisch en wordt de verdamping naar een aparte rekening verplaatst.
12
Locatievoorzieningen voor een 60 Hz-lijn in Colombia
De elektrische kant is slechts een deel van wat een locatie moet leveren. Colombia heeft een 60 Hz-net, dus elke motor op deze lijn wordt op bestelling voor 60 Hz gewikkeld, en een 50 Hz-wikkeling op een 60 Hz-voeding draait 20% sneller, waarbij de schroef- en freessnelheid samen worden verhoogd.
Afschuiving en uitzetting bewegen met die extra snelheid, dus een drijvende pellet op een 50 Hz-machine voldoet niet langer aan zijn eigen specificaties.
Bij de conditioner wordt stoom gebruikt en nergens anders, in de 2,2 bar-klasse is de met stoom verwarmde meerlaagsdroger uit dezelfde catalogus gebouwd; de ketel is een site item. Water is een reinigingsmiddel dat wordt aangezogen bij de mixer, de coater en de vloerpunten. Perslucht heeft één getal: de opvangzak neemt 0,6-0,8 MPa op bij 0,2 Nm3/min.
13
De fabrieksacceptatietest vóór verzending
Al het bovenstaande wordt op papier vastgelegd en zeven resultaten worden op de proefbank afgehandeld. De test voert een vervangende formule uit, niet de formule die de koper zal produceren. De capaciteit wordt gewogen over een getimed stuk band, de pelletgrootte wordt gecontroleerd aan de hand van de aangebrachte matrijs en het vocht wordt afgelezen aan de uitlaat en opnieuw na de koeler.
Het drijfvermogen is een drijftest die in de loop van de tijd wordt bekeken en niet op het moment van vallen, omdat een pellet die een minuut blijft drijven en na tien minuten zinkt, heeft gefaald. De bulkdichtheid wordt op een vast volume gewogen, de fijne deeltjes worden gezeefd en tegen het monster gewogen, en de stabiliteit is een weektest. Het rapport reist met de zending mee, zodat de site de zeven controles tegen dezelfde stand-in kan herhalen.
Verpakking is per machine. Een frame met enkele schroef wordt verzonden met 1000 kg bij 300 kg/u en 2000 kg bij 500 kg/u. Frames met dubbele schroef hebben geen gepubliceerd gewicht en worden bij verpakking gewogen. Om de uitwisseling te starten,stuur de locatiespanning en het uitgangspunt.
14
Vragen die kopers stellen voordat ze bestellen
1
Kan de commerciële drijvende visvoerlijn van 300-500 kg/u werken op 60 Hz-stroom?
Ja, en het is gebouwd voor 60 Hz in plaats van aangepast. Een 50 Hz-wikkeling op een 60 Hz-voeding loopt 20% sneller, waardoor de schroef- en freessnelheid samen worden verhoogd en de schuif- en uitzetting wordt verplaatst.
2
Kan de lijn met een snelheid van 300 kg/u een natte visvoerextrudermachine met enkele schroef gebruiken in plaats van een vat met dubbele schroef?
Ja. Bij dat vermogen is de hoofdmotor op beide frames 22 kW, en het frame met enkele schroef is uitgevoerd met een schroef met een diameter van . 80 mm bij 1000 kg. De kneuzer en de snijder worden met het frame meegeleverd en zijn er niet vanaf gevallen.
3
Hoeveel energie bespaart de vervanging met één schroef?
Niets bij 300 kg/u, waarbij beide frames een hoofdmotor van 22 kW dragen en de lijn op 119,55 kW blijft. Bij 500 kg/u daalt de hoofdmotor van 37 kW naar 30 kW, dus de lijn daalt van 203,1 kW naar 196,1 kW, een verschil van 7 kW. De kneuzer en de snijder zijn op beide trajecten gemonteerd en vormen geen verschil.
4
Hoe wordt 8-10% eindvocht vastgehouden op 1,5 mm en op 6 mm?
Op basis van bandsnelheid en beddiepte, waarbij vocht wordt afgelezen bij de uitlaat en na afkoeling. De matrijs en frees veranderen met de gatgrootte; het vochtdoel niet.
5
Kan een heteluchtoven de 45 kW heater op de gaasband vervangen?
Ja. De verwarming is 37,6% van het vermogen van 119,55 kW. Op ovenwarmte blijft 11,8 kW aan ventilatoren en riemaandrijving elektrisch en wordt de verdamping omgezet in brandstof.
6
Wat controleert de fabrieksacceptatietest op drijvende pellets?
Zeven resultaten: capaciteit, pelletgrootte, vocht, drijfvermogen, bulkdichtheid, fijne deeltjes en stabiliteit, allemaal op een stand-in formule.
7
Welke stempels en frezen bestrijken 1,5, 2, 3, 4,5 en 6 mm?
Vijf gatgroottes betekenen vijf matrijzen, één per maat. De frees wordt tegen de grootste maat geplaatst en opnieuw gepositioneerd naarmate de gatgrootte kleiner wordt.
Begin op basis van de sitegegevens in plaats van op basis van een beoordeling.Vier items bepalen de configuratie: lijnspanning en -frequentie, het vloeroppervlak dat het gebouw biedt, de vochtigheid van de grondstof die de mixer binnengaat, en het tonnage dat de lijn tijdens een dienst moet vasthouden. Stuur deze en het antwoord bestaat uit twee configuraties met aan elke configuratie de aandrijflijst, de riemmaat en het testplan.
Populaire tags: 300-500kg/u commerciële drijvende visvoerlijn voor Colombia, China 300-500kg/u commerciële drijvende visvoerlijn voor Colombia fabrikanten, leveranciers, fabriek
Aanvraag sturen
Misschien vind je dit ook leuk








